Astropay Kart


Astropay günümüzde pek çok alışverişte kullandığımız ön ödemeli sanal bir karttır. Bu kart ile birçok sitede güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Astropay kullandığınız zaman kredi kartı bilgilerinizi de vermek zorunda kalmazsınız. Böylece daha da güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Astropay Fiyatları 

Astropay fiyatları hemen her sitede farklılık göstermesine karşılık genel olarak fiyatları birbirine yakındır. Çünkü Astropay Kart yabancı kaynaklı bir kart olduğundan, Dolar kuru ile alınıp TL olarak satılmaktadır. Döviz kuru sürekli değiştiğinden dolayı kaynaklanan değişimler bu farklılığı ortaya çıkarmaktadır. Güncel fiyatları Astropay fiyatları bölümünden takip edebilirsiniz. 

Astropay Nasıl Alınır? 

 Astropay satın almak istediğinizde Astropay al diyerek açılan sayfadan dilediğiniz miktarda alışveriş yapabilirsiniz. Sayfaya girdiğiniz zaman sağ kısımda açılan “Sohbet Penceresinden” yetkili kişilerle iletişime geçin. Almak istediğiniz Astropay miktarını belirleyerek gerekli ödemeyi gerçekleştirin. Ödemeniz gerçekleştirildikten sonra size 16 haneli bir Astropay kodu verilecektir. Bunu bir kredi kartı benzeri bir kart olarak da düşünebilirsiniz. Bu kartta sadece kişisel bilgileriniz bulunmamaktadır. Bundan dolayı gönül rahatlığıyla Astropay ile alışveriş yapabilirsiniz. Kod ile birlikte son kullanma tarihi ve güvenlik kodunu da alacaksınız. 

Ucuz Astropay 

İnternetten alışverişte önemli kriterlerden birisi de uygun fiyata alışveriş yapmaktır. Ön ödemeli kart olan bu karttan ucuz astropay almak için de alternatifleriniz mevcuttur. İnternetten arama yaparak çıkan sitelerden fiyat alıp uygun bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
Astropay Kart Astropay Kart Reviewed by Turkwarez on 22:30 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.